• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkryj uroki Tajlandii
Na Ziemi można zobaczyć wiele fantastycznych miejsc. Trudno zatem w niedługim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, bo to coś niemożliwego. I dlatego może skupmy się trochę bardziej na ujrzeniu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu w szczególności mocno się spodoba Tajlandia? Cóż, pewnie ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży muszą pamiętać, że Tajlandia to w sumie nietrudna destynacja podróżnicza.
Zapewne są prostsze kraje, przykładowo Hiszpania, ale jeśli w rachubę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najwspanialszym celem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a na dodatek można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, zatem stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki Chińczykom. Niesamowita jest także wyspa Phuket – to zapewne prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, choć zapewne faceci poszukujących seksu będą wniebowzięci.

Podobne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.