• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkryj niesamowite uroki Tajlandii

Na Ziemi jest bardzo dużo fantastycznych miejsc. Ciężko w takim razie w niedługim artykule opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to coś niemożliwego. I dlatego może skupmy się trochę bardziej na zobaczeniu niesamowitych miejsc na obszarze Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu w szczególności mocno się spodoba Tajlandia? No cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży powinni wiedzieć, że Tajlandia to jakby nie patrzeć łatwa destynacja.
Zapewne są łatwiejsze państwa, przykładowo Hiszpania, lecz jeśli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest chyba najwspanialszym celem. Niedrogo, bezpiecznie, a jeszcze oprócz tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Niezwykła jest również wyspa Phuket – to zapewne prawdziwy raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż pewnie mężczyźni szukający nocnych uciech będą zachwyceni.

Categories: Turystyka

Comments are closed.